Opel F Arızası Çözümü

Opel Şanzıman Beyin Tamiri

Opel Motor Beyin Tamiri

Opel F Arızası

F Arızasının” çözümü aslında çok basittir. Ama opel kullanıcılarının bu konuda ki haklı bilinçsizliği ve dolayısıyla hizmet almaya çalıştığı işten anlamayan tamirciler yüzünden maddi yönden sarsıtılmaktadırlar.

 ›  Opel F Arızası

Otomatik ve Triptonik Opel Araçlarda görülen “F Arızasının” çözümü aslında çok basittir. Ama opel kullanıcılarının bu konuda ki haklı bilinçsizliği ve dolayısıyla hizmet almaya çalıştığı işten anlamayan tamirciler yüzünden maddi yönden sarsıtılmaktadırlar.

F Arızası kullanıcı hatası değildir. Opel 'in kronik sorunlarındandır.
Baskı balata değiştirildiğinde veya akü değiştiğinde dahi F arızası ile karşılaşılabilmektedir.

F arızası ile karşılaşıldığında lütfen standart tamircilere aracınızı götürmeyiniz. 200-250 tl ile çözülebilen arıza bir anda size 3000 tl 'ye çıkabilir.
Genel de opel corsa, opel astra ve opel meriva da ortaya çıkan bu F arızasının çözümü mümkündür. Arızalı parçanın bakımı ile de sorun ortadan kalkabilir. Bazen de parça değişimi olması gerekmektedir. Servisimizde garantili olarak ikinci el parça satışı mevcuttur.
F arızasının görüldüğü 2000-2006 model benzinli ve dizel araçlarda maliyet düşük olmasına rağmen 2007 model ve üzeri dizel otomatik-triptonik-esytronik araçlarda durum biraz farklıdır.
2007 model ve üzeri dizel opel aracınızda F arızası ile karşılaşıldığında mutlaka uzman bir opel servisine başvurmalısınız. YoKsa daha sonra oluşacak masraflardan dolayı çok ama çok üzülürsünüz.
F arızası veren opel benzinli araçlarda anlık çözüm üretilebilir. Bazen akünün kutup başını söküp 5 dakika bekletmeniz halinde bile arıza anlık çözüme kavuşabilir. Ama daha sonra bu arıza % 100 yine tekrarlayacaktır. Yolda giderken aynı arıza verdiğini düşündüğümüzde ne büyük sıkıntı oluşacağını tahmin etmek hiç de zor değil.
F Arızası , arıza tespit cihazıyla silmekle giderilmez. Bu arıza , araç çalışırken de yapabilir, yolda giderken de.
Şanzıman Beyni ya da Vites Robotunun arızalanması ile de F arızası oluşabilir, baskı balata bitmesi ile de.
F arızası oluştuğunda bizi arayınız sizi doğru şekilde yönlendirelim. Aracınızı bize tamir ettirmek zorunda değilsiniz. Biz sizi binlerce TL zarardan kurtardığımızda da mutlu oluyoruz.
F arızası yaşadığınız anda aracınızı güvenli yere çekiniz, bizi arayınız ve aracınızı kaskonuz varsa ücretsiz bir şekilde servisimize çektirebilirsiniz. Çekici hizmeti alamadığınız durumlarda biz de
Bazen F arızası beyin dolayısıyla oluşmayabilir. Bu durumlarda biz sizi doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Aracınıza bakım yapmadığımızda ya da parça değişimi olmadığında ücret talep etmemekteyiz.


İstanbul dışında olsanız da sorun değil. Aracınız arızalandığında en yakın opel işe ilgilenen bir servise gidiniz. Aracınızı Tech2 isimli arıza tespit cihazınıza bağlatınız. Sonra bizi arayarak arıza kodlarını söyleyiniz. Bizde size aracınızda hangi parça arızalı söyleyelim. Arızalı parçanızı bize gönderebilir ve bakım ya da değişim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Türkiye de bir çok yetkili servise hizmet vermekteyiz.
Her il ve ilçe de bulunan sanayilerde ki bir çok oto bakım işi ile uğraşan tamirciler bizden hizmet almaktadır.

Kargo ile tüm il ve ilçelere hizmet vermekteyiz.

Opel Aracınız Hakkında ki sorularınız için 05335422712 den bize ulaşabilirsiniz.

Opel Beyin Tamiri konusunda bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
Opel Beyin Arızası konusunda sıkıntı yaşayan opel dostlarına yardımcı olmaktan büyük keyif yaşıyoruz.

WhatsApp: 0533 542 27 12

Bir çok arızasının çözümü mevcutken sizi yedek parça değişimine zorlayan insanlardan biz de bıkmış durumdayız. Lütfen bize danışmadan parça satın almayınız. Aracınızın sıkıntısını anlatmanız durumunda size yapılması gerekenleri tane tane anlatmaktayız.

WhatsApp: 0533 542 27 12